18. 9. 2011 v 13.53, Autor: Roman Šimků

Ledy od 19.9.2011 jsou zde: rozpis38

5. třídy proti Kometě Brno – prohra

18. 9. 2011 v 11.57, Autor: Roman Šimků

Páté třídy dnes na domácím ledě v přátelském utkání proti Kometě Brno prohrály o dvě branky. Slibné vedení 3:1 po první třetině nedokázal Vajgar udržet. Konečné skóre se zastavilo na stavu 5:7 (3:1, 1:3, 1:3). Branky: Toman 3, Šimek, Tržil.
Točenom opět mobilním telefonem… 🙂

5. třída veze dnes výhru z ČB !

17. 9. 2011 v 19.42, Autor: Roman Šimků

Páté třídy vstoupily do sezóny výhrou nad Českými Budějovicemi když v Budvar aréně zvítězily o dvě branky  6:8 (2:2, 1:3, 3:3). Bylo to super utkání se spoustou zvratů… 2:2… 2:5, kdy se po našem koncertu v části druhé třetiny zdálo, že výsledek bude jasný … ale následně jsme vedení 4:6 ztratili během 45 vteřin, kdy se stav vyrovnal na 6:6, aby se nakonec zastavil na konečných 6:8 ve prospěch Vajgaru …

Branky si rozdělili: Picka, Šimek, Baxa, Ledecký, Kalaj (přesné počty jsem nezaznamenal, ještě doplním)

Sestava: Buchta – Domin T., Holý, Ledecký, Šimků O., Košťál, Kalaj F., Picka, Šimek, Baxa, Mihulka, Brabec, Winkler O.